REFERENCE

Naše oslava v Mariánském Údolí proběhla výborně. Byla to oslava dvanáctých narozenin mé dcery a také setkání kamarádů po 10 letech. Všechny pubertální děti se zaujetím hledaly indície k nalezení fotografie, která tu vznikla před 10 lety. Oslava pak proběhla v restauraci Eldorádo. Výborně vymyšlený prgram, výborná organizace, skvělá zábava. Všichni jsme si to moc užili. Mockrát děkujeme a těšíme se zase za rok při další oslavě.

Martina Bolfová

Na paní Čubovou jsem dostala doporučení od mé kamarádky. Nutně jsem sháněla někoho na hlídání dětí (různé věkové složení) na naší svatbě. Domluva s ní byla bezproblémová. S sebou si přinesla i různé kreativní či vzdělávací pomůcky pro děti, aby se během hlídání zabavily. Děti se očividně bavily, protože jsme o nich skoro nevěděli a rodiče dětí si mohli v klidu užít svatební hostinu. Určitě jsem byla se službami spokojena a doporučila bych dále.

Lenka Mikešová

Kreativita Jany je nepopsatelná 🙂 Má úžasné organizační schopnosti a dokáže dotahovat věci do konce. Moc se mi líbila ta netopýří oslava s cestou za pokladem, ale i Pernštejn.

Veronika Dvořáčková

Milá Jano, ráda budu sdílet zkušenosti s ostatními, aby věděli, že je dobré se na Tebe obrátit.

Letní příměšťák pro malé holky - Ještěrky Moje srdeční záležitost, byla jsme moc spokojená já i dcera Klára (3,5 roku). Nadchla mě promyšlenost celého programu, návaznost bloků, tvoření, příběhů a denních činností tak, jak jsi nám je v návrhu předložila. Velmi jsem ocenila flexibilitu, s jakou jsi nám pak program došila na míru a rozptýlila případné obavy a zapracovala připomínky. Skvělá byla i každodenní reportáž na FB co, jak, kde. Stravovací režim rovněž výtečný, je moc fajn, že Ti není jedno co holky jedly nebo naopak nejedly. Klára byla nadmíru spokojená, každý den si užila s nadšením a těšila se na další. Vytvořenou ještěrčí masku, tričko i ocas máme pořád doma a chováme jako svátost. I v příštím roce ráda příměšták využiju, doufám, že se do něj zase pustíš.

Příležitostné hlídání Několikrát jsem využila i hlídání během lehčí formy nemoci dcery.  Ten stav, kdy už děcku nic není, ale do školky to ještě není. Doporučuji!! To co Jana vždy předvedla, tomu se snad ani nedá říkat hlídání 🙂 Vždycky přišla vybavená tvořením a nápady. S úžasem jsem hleděla, co s Klárou během dne stačily vyrobit, namalovat, upéct. Přitom s respektem k aktuálnímu zdravotnímu stavu. Klobouk dolů. Na to by neměl nervy každý.

Organizace darů Jsem Ti opravdu vděčná, že se staráš o organizaci a realizaci společných darů pro kamarády - svatebních, narozeninových, zkrátka všech. Jsi nevětší specialista na "kasičky na peníze" kterého znám. Tvoje "kasičky" jsou vždy vtipné, originální ztvárněním i zpracováním, spojené s příběhem a šité na míru oslavenci. Za mne palec nahoru!

Eva Cenková