NABÍDKA

Organizace dětské narozeninové oslavy

bestseller v mé nabídce


Máte doma potomka a ten bude mít narozeniny. Je třeba to patřičně oslavit! Narozeniny ostatně nemá každý den, že. Ale jak si coby rodič udržet laťku fantazie adekvátně vysoko a každý rok nadchnout juniora a jeho partu pořádnou veselicí? Vy se v rodičovské roli něco naotáčíte, tuhle starost delegujte. Ráda se toho ujmu!

Ta představa se vám líbí, říkáte? Jak to tedy funguje: ozvěte se mi a popište mi svou představu o oslavě, nebo mi ji popíše dítě-oslavenec. Nemáte-li nápad, nevadí – znáte své dítě do poslední lumpárny. Řeknete mi, co má rádo, po čem touží. A já už vše vymyslím, vyrobím, zařídím – od pozvánek, dortu, programu, zázemí, jídla, dárků, až po dopravu. Vy jen stanovíte termín, počet oslavenců apod.

dav

Program pro děti na oslavě dospělých


Chcete oslavit kulatiny se svými přáteli či rodinou a tak rádi byste aspoň na své “dospělácké” oslavě na chvíli vypadli z role rodiče/chůvy/učitele… Jde to! Nemusíte sebe ani hosty stresovat na pozvánce poznámkou “bez dětí”. Připravím pro dětské účastníky program a zabavím je natolik, že vy můžete slavit pěkně od podlahy s dospělou posádkou.

mojesluzby_02

Program pro děti na svatbě


Příležitost pustit starosti k vodě, smát se, tancovat, vychutnat dobré víno… Správně! Na pořádné svatbě vesele pobíhá smečka dětí a aby tetu Uršulu nechytl psotník, zajistím malým svatebčanům zábavu. A vy velcí se bavte, jak umíte, sami.

dav

Programová nabídka pro školky


Vaše dítě se ve školce otrkalo sociálně natolik úspěšně, že chce některé spolužáky pozvat na svou narozeninovou oslavu? Jenže vy si lámete hlavu, že se nebudou znát s ostatními dětskými hosty z řad sousedů nebo rodiny… V klidu zrealizujte svou soukromou oslavu a mě nechte uspořádat ve školce v době vyučování oslavu pro spolužáky. Paní učitelky si také rády odpočinou.

mojesluzby_04

Organizace oslavy


Máte nápad na neortodoxní, netradiční oslavu? Nebo nápad sice nemáte, ale nekonvenční oslavu byste přesto rádi uspořádali pro sebe či jako překvapení pro někoho blízkého? A proč ne! Ozvěte se, dáme hlavy dohromady. A oslava bude.

mojesluzby_05

Organizace daru


Chcete blízkého člověka společně s partou dalších nadšenců podarovat něčím speciálním, jen přesně nevíte jak na to? Zorganizuji to za vás.

mojesluzby_06

Krizové hlídání dětí


Naskytla se nenadálá situace, kdy prostě opravdu nevíte co s dětmi? Nemáte čas řešit hlídací agenturu, babičky nejsou po ruce… Zavolejte mi, vaši drobotinu zabavím a vy řešte, co potřebujete.

dav

Cena dle rozsahu realizace

Dětské oslavy, dospělé oslavy, svatby:
- cena dle doby trvání a počtu + věkového rozpětí dětí (to má vliv na počet asistentů) 
+ dle využití nabídky programu, materiálů
+ dle využití jednotlivých služeb - dárky, pozvánky, dort, občerstvení, místo, doprava

Příklad realizace: 
Svatební sobotní odpoledne se 6 dětmi s materiály pro sport, tvoření a hraní bez speciálního programu - 2.500 Kč

 Školky:
- 2hodinový program pro cca 25 dětí (bez dárečků a občerstvení) - 2.000 Kč 

Organizace oslavy, daru:
- 200,- kč/hodinu + materiál

Hlídání:
- v průměru 150 Kč/hodina
- cena dle doby trvání a počtu dětí, dle požadavku na rychlost a vzdálenost dojetí 
+ dle využití nabídky programu

Příklad realizace: 
Hlídání 2 dětí přes noc v Brně - částka je nižší - 1.500 Kč
Hlídání 1 dítěte na 2 hodiny v Brně s dojezdem do hodiny od zavolání - částka je vyšší – 600 Kč